Pierwsze targi branży tworzyw sztucznych w 2023 roku już na początku lutego. ML Polyolefins będzie jednym z blisko stu wystawców targów Warsaw Plast Expo, które odbywają się w Nadarzynie w dniach 8-10 lutego 2023 roku.

W 2023 roku odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Branżowych Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych Warsaw Plast Expo. Pierwsza – w marcu 2022 roku – zgromadziła dostawców i przetwórców tworzyw sztucznych, producentów maszyn oraz urządzeń peryferyjnych. Podobnie jak w roku ubiegłym, wśród wystawców jest przedsiębiorstwo ML Polyolefins.

– Warsaw Plast Expo to pierwsze targi w tym roku, na których jesteśmy jako wystawca, więc jest to dla nas wydarzenie niejako inaugurujące cały długi sezon targowy – wskazują przedstawiciele przedsiębiorstwa. – Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach w Nadarzynie, rozmowy z naszymi doradcami oraz zapoznania się z ofertą.

Targom towarzyszyć będzie również konferencja „Biotworzywa i recyklaty – przyszłość tworzyw sztucznych?”, której partnerami są czasopismo PLAST ECHO oraz Łukasiewicz Łódzki Instytut Technologiczny. Głównymi jej tematami będą nowe technologie w przetwórstwie, recykling oraz innowacje w tworzywach. Wśród prelegentów zaprezentuje się również przedstawiciel ML Polyolefins. Na zakończenie konferencji odbędzie się debata, której uczestnicy postarają się odpowiedzieć na pytanie postawione w tytule konferencji – czy biotworzywa i recyklaty mogą stać się przyszłością tworzyw sztucznych.

Czekamy na Was na naszym stoisku B2.13 w dniach 8-10 lutego 2023 roku.