ML Polyolefins

Kariera

Sprawdź nasze obecne oferty pracy i dołącz do nas!

Wyślij CV na adres
rekrutacja@mlpolyolefins.com​

Kariera

Specjalizujemy się w produkcji recyklatów rPP, o wysokojakościowych parametrach technicznych.

Od 2000 roku działamy na rynku tworzyw sztucznych, będąc liderem produkcji recyklatów w Europie Środkowo-Wschodniej. Kluczem do sukcesu naszego przedsiębiorstwa jest zgrana i stabilna kadra pracowników, dlatego oferujemy ciekawą ścieżkę kariery, wspierając nowych członków zespołu w rozwoju ich kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą w ML Polyolefins zapraszamy do kontaktu i wysłania CV na adres:

rekrutacja@mlpolyolefins.com

Oferujemy

UMOWA O PRACĘ

INDYWIDUALNA ŚCIEŻKA KARIERY I WSPARCIE MENTORA

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE I SYSTEM MOTYWACJI

PRACA W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU

SZKOLENIA WDROŻENIOWE

Pakiet benefitów

Spotkania integracyjne

Szkolenia zawodowe

Udział w zawodach sportowych w ramach "ML Polyolefins Team"

Ubezpieczenia grupowe

Owocowe wtorki

Oferty pracy

Pracownik Przygotowania Surowca do Produkcji

ML SP. z o.o. (właściciel marek ML Polyolefins oraz STELLA GREEN) z siedzibą w Gronowie Górnym k/Elbląga poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gronowo Górne (obok Elbląga)

Wynagrodzenie:

·       3262 netto + premia

Twój zakres obowiązków:

  • Sortowanie i segregacja surowców do produkcji
  • Prace porządkowe na terenie zakładu
  • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i 5S zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o powierzone mienie i porządek na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy:

  • Dyspozycyjność do pracy od Pon do Pt w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
  • Rzetelność, umiejętność pracy zespołowej, dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność i sumienność

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózek widłowy

To Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przejrzysta struktura wynagrodzenia oraz system premiowy
  • Program rekomendacji pracownika – (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację)
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • Pakiet benefitów – (Program ubezpieczenia grupowego, owocowe wtorki, spotkania integracyjne)
  • Możliwość wyrobienia uprawnień na wózek widłowy finansowana przez pracodawcę
  • Zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres: ktyczynski@mlpolyolefins.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

ML SP. z o.o. (właściciel marek ML Polyolefins oraz STELLA GREEN) z siedzibą w Gronowie Górnym k/Elbląga poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

·         Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem maszyn i urządzeń

·         Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

·         Wykonywanie przeglądów prewencyjnych

·        Chęci do pracy

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Atrakcyjne  wynagrodzenie i system premiowy

·         Program rekomendacji pracownika – (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację)

·         Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

·         Pakiet benefitów – (Program ubezpieczenia grupowego, owocowe czwartki, spotkania integracyjne)

·         Możliwość wyrobienia uprawnień specjalistycznych

·         Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

·         Zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

Dla osób z dużym doświadczeniem w zakresie mechanika oferujemy bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres:

msiwakowski@mlpolyolefins.com

Operator Linii Produkcyjnej / Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej

ML Sp. z o.o. (właściciel marek ML Polyolefins oraz Stella Green) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gronowo Górne (obok Elbląga)

  • obsługa oraz nadzór nad maszynami do obróbki tworzyw sztucznych
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów zgodnie z wytycznymi
  • uczestniczenie w doskonaleniu procesu produkcyjnego
  • realizacja norm produkcyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i 5S zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o powierzone mienie i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (4-brygadowym)
  • rzetelność, umiejętność pracy zespołowej, dokładność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i sumienność

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – (3500 netto – bez doświadczenia jako pomocnik operatora linii produkcyjnej, 4000 netto – z doświadczeniem jako operator linii produkcyjnej)
  • przejrzysta struktura wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy – (do 40% podstawowego wynagrodzenia)
  • program rekomendacji pracownika (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację)
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • pakiet benefitów – program ubezpieczenia grupowego, owocowe czwartki, spotkania integracyjne
  • możliwość wyrobienia uprawnień na wózek widłowy finansowana przez pracodawcę
  • zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres: aszepeta@mlpolyolefins.com

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.