Career

Check out our current job offers and join us!

Send your CV:
rekrutacja@mlpolyolefins.com

Career

We specialise in the production of rPP recyclates, with high quality technical parameters.

Since 2000, we have been active on the plastics market, being a leader in the production of recyclates in Central and Eastern Europe. The key to the success of our company is a stable staff, which is why we offer an interesting career path, supporting new team members in the development of their professional competence.

If you are interested in working for ML Polyolefins, please contact us and send your CV to:

We offer

EMPLOYMENT CONTRACT

INDIVIDUAL CAREER PATH AND MENTOR SUPPORT

ATTRACTIVE SALARY AND INCENTIVE SCHEME

WORKING IN AN INTERNATIONAL ENVIRONMENT

IMPLEMENTATION TRAINING

Benefits

team-building events

professional training

participation in sports competitions

group insurance

Fruits Thursdays

Oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Przedsiębiorstwo ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym (Elbląg) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Od 2000 roku działamy na rynku tworzyw sztucznych, będąc liderem produkcji recyklatów w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój portfolio produktów pod marką ML Polyolefins, sprzedawanych głównie na rynkach Unii Europejskiej i Ameryki Północnej, powoduje konieczność rozwoju zespołu handlowego, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób ambitnych i zmotywowanych, które chcą się rozwijać w niezwykle dynamicznej branży, stanowiącej podstawę gospodarki o obiegu zamkniętym. Kluczem do sukcesu naszego przedsiębiorstwa jest zgrana i stabilna kadra pracowników, dlatego oferujemy ciekawą ścieżkę kariery, wspierając nowych członków zespołu w rozwoju ich kompetencji zawodowych.

Jakich kandydatów szukamy?

  • otwartych i kontaktowych, potrafiących nawiązywać relacje ze współpracownikami i kontrahentami,
  • ambitnych i zmotywowanych, szukających ciekawych wyzwań zawodowych,
  • odpowiedzialnych i samodzielnych, umiejących dobrze zarządzać swoim czasem,
  • odnajdujących się w pracy na komputerze, w środowisku MS Office,
  • znających języki obce w stopniu umożliwiającym prowadzenie negocjacji handlowych,
  • posiadających prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę i zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności, z atrakcyjnym systemem premiowania,
  • pracę w zgranym zespole, pełnym osób z pasją i chętnych do pomocy,
  • program wdrożenia w nowe obowiązki i opiekę doświadczonego pracownika w początkowym okresie pracy,
  • szkolenie przygotowujące do pracy na nowym stanowisku, przygotowujące do pracy w branży tworzyw sztucznych,
  • niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, telefon,
  • pakiet socjalny.

Jakie obowiązki czekają na przedstawiciela handlowego?

  • poszukiwanie nowych klientów i aktywna sprzedaż tworzyw sztucznych,
  • obsługa posprzedażowa klientów,
  • zarządzanie kontaktami w systemie CRM,
  • udział w branżowych targach, konferencjach i sympozjach.

Osoby zainteresowane współpracą z nami i chcące się więcej dowiedzieć nt. oferty, prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@mlpolyolefins.com.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan(i) prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Handlowiec - Kupiec

Przedsiębiorstwo ML Sp. z o.o. (właściciel marek ML Polyolefins oraz STELLA GREEN) z siedzibą w Gronowie Górnym k/Elbląga poszukuje kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC – KUPIEC z biegłą znajomością języka angielskiego lub języka niemieckiego

Miejsce pracy: Gronowo Górne + w razie potrzeby wyjazdy do klientów zagranicznych

Od 2000 roku działamy na rynku tworzyw sztucznych, będąc liderem produkcji recyklatów w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój portfolio produktów pod markami ML Polyolefins oraz STELLA GREEN sprzedawanych na rynkach całego świata powoduje konieczność rozbudowy działu zakupów surowca niezbędnego do realizacji naszej produkcji. Poszukujemy do zespołu osób ambitnych i zmotywowanych, które chcą się rozwijać w niezwykle dynamicznej branży, stanowiącej podstawę gospodarki o obiegu zamkniętym. Kluczem do sukcesu naszego przedsiębiorstwa jest zgrana i stabilna kadra pracowników, dlatego oferujemy ciekawą ścieżkę kariery, wspierając nowych członków zespołu w rozwoju ich kompetencji zawodowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych / kontrahentów oraz stała współpraca z obecnymi
  • Planowanie i realizacja procesów zakupowych
  • Prowadzenie negocjacji oraz śledzenie tendencji cenowych
  • Sporządzanie zamówień, kontrola faktur i dokumentów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe związane z pozyskiwaniem klientów / kontrahentów
  • Biegła znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność – wyjazdy służbowe

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa plus atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop, samochód firmowy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres: amoch@mlpolyolefins.com z dopiskiem HANDLOWIEC – KUPIEC.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Operator Linii Produkcyjnej / Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej

ML Sp. z o.o. (właściciel marek ML Polyolefins oraz Stella Green) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gronowo Górne (obok Elbląga)

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa oraz nadzór nad maszynami do obróbki tworzyw sztucznych
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów zgodnie z wytycznymi
  • uczestniczenie w doskonaleniu procesu produkcyjnego
  • realizacja norm produkcyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i 5S zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o powierzone mienie i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (4-brygadowym)
  • rzetelność, umiejętność pracy zespołowej, dokładność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność i sumienność

Mile widziane:

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – (3500 netto – bez doświadczenia jako pomocnik operatora linii produkcyjnej, 4000 netto – z doświadczeniem jako operator linii produkcyjnej)
  • przejrzysta struktura wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy – (do 40% podstawowego wynagrodzenia)
  • program rekomendacji pracownika (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację)
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy
  • pakiet benefitów – program ubezpieczenia grupowego, owocowe czwartki, spotkania integracyjne
  • możliwość wyrobienia uprawnień na wózek widłowy finansowana przez pracodawcę
  • zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres: aszepeta@mlpolyolefins.com