W dniach 19-20 września odbyła się Środkowoeuropejska Konferencja Tworzyw Sztucznych w Budapeszcie gdzie nie zabrakło przedstawicieli ML Polyolefines.

Podczas konferencji swoje wystąpienie prezentował prezes zarządu spółki ML Polyolefins Tomasz Mikulski, przedstawił jak klaruje się przyszłość w branży recyklingu oraz wyjaśnił jak radzić sobie z wyzwaniami jakie stawia gospodarka cyrkularna.

W trakcie Central European Plastics Meeting w Budapeszcie, dyrektor handlowy ML Polyolefins Krzysztof Nowosielski zaprezentował raport „Recykling w regionie w liczbach”, podsumowujący moce wytwórcze branży w regionie CEE.

Podczas Środkowoeuropejskiej Konferencji Tworzyw Sztucznych w Budapeszcie, odbyło sie  spotkanie w ramach „CEE Recycling Round Table” – dla recyklerów tworzyw sztucznych z Europy Środkowej.  Inicjatorami forum recyklerów byli Laszlo Budy – założyciel myCEPPI oraz Krzysztof Nowosielski – dyrektor handlowy  ML Polyolefins. Liderzy spośród recyklerów z Europy Srodkowej dyskutowali na temat przyszłości branży.